top of page

Philips Tv Ekranı Değişim Servisi

55pus8807
6211851139c9fceb7c4e5d1295ac0618_edited.

Philips Tv Ekran Değişim Fiyatları

Gelişen teknoloji ile daha ince üretilen televizyonlar bir o kadar da hassas hale geldi. Taşınma sırasında yada küçük bir darbe ile kırılabilen televizyon ekranları (panelleri) ancak değiştirilerek tamir edilebiliyor.  Aracıların fazla olduğu servisleri göz önüne aldığımızda Philips tv ekran değişimi fiyatları çok yüksek olabiliyor. Philips Led Tv ekran değişimi fiyatları'nı   daha uygun hale getirmek için aracıları kaldırıyoruz ve yetkili servislerden daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet ediyoruz.

Philips Led Tv Ekran Değişimi Fiyatları 

Televizyonun en önemli parçası olan tv ekranı değişiminden önce sorunun tam olarak tesbiti önemlidir. Televizyon ekranları kırıldığında cam gibi çatlamaktadır ve onarımı için ekranın değiştirilmesi gereklidir. Televizyon ekranının kırılıp kırılmadığını anlamanın en kolay yolu ekranlar kılcal çatlaklar var mı kontrol etmektir. Tv ekranları ince cam yapıdan oluşmak dadır çoğu zaman kırılan televizyonlar tv kapalıyken kırıldığı hiç belli olmaz.

philips.webp

Dışındaki şeffaf korumasından dolayı içerdeki cam kırıldığında dışarıya dağılmayacaktır.Eğer televizyon ekranınız kırıldıysa anlamın en kolay yolu televizyon açıkken ekrana dokunup çatlakların büyüyüp büyümediğine bakmaktır.

  Philips Tv Servisi  olarak ekran değişim konusunda uzman kadromuz ile kaliteli hizmet veriyoruz.Samsung tv panel fiyatları ve  Philips Tv Ekran Tamiri ve Değişim fiyatlarını öğrenmek için bağlantıya tıklayabilir yada fiyat teklifi alabilirsiniz 

Whatsapp (7/24)
05347634654
bottom of page