top of page

Sony Yetkili Servis 

sonytvekrani

Sony Tv Ekran Değişim Fiyatları

Gelişen teknoloji ile daha ince üretilen televizyonlar bir o kadar da hassas hale geldi. Taşınma sırasında yada küçük bir darbe ile kırılabilen televizyon ekranları (panelleri) ancak değiştirilerek tamir edilebiliyor.  Aracıların fazla olduğu servisleri göz önüne aldığımızda Sony tv ekran değişim fiyatları çok yüksek olabiliyor. Sony Tv ekran değişim fiyatları'nı   daha uygun hale getirmek için aracıları kaldırıyoruz ve yetkili servislerden daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet ediyoruz.

Sony Yetkili Servis - Sony Tv Ekran Değişimi

Televizyonun en önemli parçası olan tv ekranı değişiminden önce sorunun tam olarak tesbiti önemlidir. Bağzı durumlarda backligt arızası dediğimiz ses var görüntü yok şikayeti yada sadece dikine çizgiler oluşan tv'ler backlight değişimi yada ekran panelleri tamiri ile düzelmektedir. Tv ekranları ince cam yapıdan oluşmak dadır çoğu zaman kırılan televizyonlar tv kapalıyken kırıldığı hiç belli olmaz.  

Sony Tv

Dışındaki şeffaf korumasından dolayı içerdeki cam kırıldığında dışarıya dağılmayacaktır.Eğer televizyon ekranınız kırıldıysa anlamın en kolay yolu televizyon açıkken ekrana dokunup çatlakların büyüyüp büyümediğine bakmaktır.

  Sony Tv Servisi olarak ekran değişim konusunda uzman kadromuz ile kaliteli hizmet veriyoruz.

Sony Tv Ekran Tamiri ve Değişim fiyatlarını öğrenmek için bağlantıya tıklayabilir yada fiyat teklifi alabilirsiniz 

Whatsapp (7/24)
05347634654
bottom of page