top of page
 • Tv Ekranım kırıldı Yaptırmalımıyım yoksa yeni bir televizyon mu almalıyım ?
  - Öncelikle televiyonunuzdan memnunmusunuz bunu sorgulamalısınız. - Ekran kırıldığında tamir edilemez hale gelir bu nedenle kırık ekranı çıkarır ve sıfır yeni ekranı takarız.Her hangi bir tamir söz konusu olmadığı için yeni alınmış bir tv gibi olur. -Televizyonun sıfır fiyatı nedir arasında ne kadar fark var buna bakılmalı mesela Vestel veya Arçelik televizyonları yaptırma maliyeti yeni tv almakla bir fark yok ama Samsung Tv ekranını değiştirmek yenisini almanın neredeyse yarı fiyatına denk geliyor.
 • Ekran Değişimi için nasıl fiyat alabilirim ?
  - Hızlı çözüm için bizi arayabilirsiniz. - Teklif Al bölümünden formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. - Fiyat teklifleri bir hafta geçerlidir. (Güncel Dolar Kuru Sebebi ile).
 • Sadece Ekran satın almak istiyorum alıp kendim taksam olur mu ?
  -Tv Ekranları özellikleri nedeniyle çok incedir ve cam gibi çabucak çatlayabilirler. Bu nedenle taşıma sırasında bile kırılma riski mevcuttur. -Adetli ekran alımları haricinde ne yazıkki sadece ekran satışımız yoktur. Ekranları test edip çalıştırıp teslim etmemiz garanti şartları için büyük önem arz etmektedir
 • Philips ve Sony Yetkili Servismisiniz ?
  - Ekran değişim işleminde önemli olan kullanılan yedek parçalardır .Kullanılan tüm yedek parçalar yetkili servislerde kullanılan ekranlarla birebir aynıdır. - Philips ve Sony Yetkili servislerimiz mevcut ayrıca farklı markalarlanda anlaşmamız vardır.
 • Firmalar arasında ki fiyat farkı neyden kaynaklanır ?
  -Ekran Tedariği ;Zero Tv Servisi olarak kullanılan yedek parçalar üreticiden tedarik ediliyor bu nedenle farklı firmalara nazaran fiyatlarımız çok daha uygun oluyor . -Ekran Durmu ; Farklı firmalar tamirli yada çıkma ekran takabiliyorlar ucuza alan ürün ucuza satılıyor. Bizler tüm ekranları sıfır ve garantili olarak takıyoruz.
 • Tv Ekranı değişince eskisi gibi olur mu ?
  - Aslında bizler tamir yapmıyoruz kırılan parçayı çıkarıp yerine yenisini takıyoruz , Bu nedenle Televizyon eskiden neyse aynı performansını alabiliyor.
 • Enter your answer here
 • Tv Ekran Değişim fiyatlarını belirleyen faktörler nelerdir ?
  - En önemli etken televizyonun ekran büyüklüğü. Ekran boyutu büyüdükce onarım maliyeti artar. - Tv Ekran Özellikleri ve FullHD veya 4k Olması . - Güncel Dolar Kuru (Tv Ekranları İthal parçalar olduğu için güncel dolar kuru üzerinden fiyatlandırılırlar.
 • Tv Ekran Değişim süresi ne kadardır ?
  - Televizyon bize ulaştık dan sonra onarım süresi 3 iş günüdür. - Ekran değişiminden sonra televizyon bir gün test edilir 3 iş gününün sonucunda aksi bir durum olmadıkça tv hazır hale gelir ve teslimata gönderilir.
 • Eve servisiniz var mı ?
  - İstanbul içi ücretsiz eve servisimizvardır. Cihazı teslim alıp onarımını yapıp evinize teslim ediyoruz.
 • Televziyonu kendim getirsem hemen tamir edermisiniz ?
  -Bağzı modellerde ekran değişim işlemi uzun sürmekde onun dışında - Bu servis yoğunluğuna göre değişmektedir .Eğer önceden haber verilirse aynı gün içerisinde onarım gerçeleştirilebilir.
 • Takılan ekranlara garanti veriyormusunuz ?
  - Serviz de kullanılan her yedek parça için 6 Ay yedek parça garantisi vardır. - Takılan ekranlar sıfır ve orjinal yedek parçalardır ve tamir yerine eski parça çıkarılıp yenisi takıldığı için arıza yapma ihtimali çok azdır.
 • Garanti koşulları nelerdir ?
  Sıvı teması ve kırılma dışında ekranda oluşabilicek tüm arızalar garanti kapsamındadır.
 • İç ekran kırılması yada dış ekran kırılması nasıl oluyor ?
  - Aslında iç veya dış ekran diye bişi yok ekran tek bir bütün ama ekranın önünde plastik şeffaf bir yüzey var. - Ekran kırıldığında cam gibi dağılmaması için çoğu zaman ekran kırılır ama plastik düzey zarar görmez ikisi bir bütün olduğu için beraber değiştirilmelidir.
 • Televizyonumun ekranı kırık mı emin değilim nasıl emin olabilirim ?
  - Tv ekranları ekrana gelen bir darbe sonucu kırılabilir. - Yada taşınma esnasında ekrana uygulanan baskı sonucu kırılabilir. - Ayrıca Youtube videomuzu izleyerek sorun tesbitini kolayca yapabilirsiniz.
 • Ekran Paneli ile Cam (Ekran)  Değişimi Aynı Şey mi ?
  - Zero Tv Servisi olarak ekran değişimi yapmakdayız - Panel değişimi ekranle birlikde tüm kasanın değişmesine deniyor ve bu ekran değişiminden çok daha maliyetli oluyor. -Ekran değişimi ise daha uygun ve aynı sonucu aldığımız bir yöntem.
bottom of page