top of page

Led Tv Kırık Ekran Tamiri Fiyatı
Led Tv Kırık Ekran Tamiri Fiyatı ?Televizyonunuzun ekranı aldığı bir darbe sonucu yada taşınırken çatladıysa . Yeni bir televizyon almak yerine tv ekran değişimi ile sorunu tamamen çözebilirsiniz.


Ekran değişim işlemi profesyonel teknisyenler tarafından gerçekleştirildiğinde televizyonunuzdan eskisi gibi performans alabilirsiniz. Zero elektronik olarak alanında profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz ve orijinal yedek parça ile onarım hizmeti veriyoruz.

Samsung yetkili servisi gibi servisler televizyonunuzun ekranı kırıldığında panelle birlikte ekran değişimi yaptığı için led tv ekran değişimi fiyatı maliyetleri yüksek olabilir.

Zero elektronik olarak sadece zarar gören parçayı yani ekranı değiştirerek biraz daha uygun fiyatlarla sorunu tamamen çözüyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek için, TV'nizin model numarasıyla (TV'nin arkasında yazılı) bizden fiyat teklifi alabilir veya danışma hattımızı 0534 763 4654 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.


Lütfen dikkat: Kullanılan yedek parçalar Samsung ,LG, Philips ,Sony gibi firmaların fabrikalarından tedarik edilen Original yedek parçalardır.TV'nizin onarımını 4 kolay adımda gerçekleştirebilirsiniz:

1.Led Tv Ekran tamiri fiyatı için bize ulaşın:

Lütfen 0534 763 4654 numaralı telefondan Zero Elektronik onarım servis ekibine telefon edebilir veya TV'nizin model numarasını (TV'nizin arkasında yazılıdır) yazarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknisyen arkadaşlar televizyonunuzun arızasına göre fiyat teklifini sizlere göndericektir. .

2. Servis Kaydı Oluşturun

Fiyat teklifini aldıktan sonra televizyonunuzun ekran değişimi yada tamiri için bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

3. Yapılan onarım çalışmaları

Mühendislerimiz son teknoloji atölyemizde televizyonu inceleyecek. Televizyonunuz teknisyen arkadaşlar tarafından arıza tesbiti tekrar yapılıp aksi bir durumda tekrar onarım için fiyat teklifini tarafınıza sunulur.


4. Ücretsiz Servis ile Teslimat

Televizyonunuzun onarım işlemi ve testleri bittikden sonra kendiniz teslim alabilir veya ücretsiz teslimat seçeneği ile televizyonuzu evinize teslim edebiliriz.


Zero Tv Ekran Değişim Servisi


190 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page